Milten Holding

Kurumsal

Milten Holding
Milten Holding

Milten Holding

Yaşamındaki en önemli ilkesi "Hiçbir kazanç başkalarının zararı pahasına elde edilemez" olan değerli aile büyüğümüz rahmetli Hüseyin Ökten tarafından temelleri atılan Deniz Kömür İşletmesi adı ile ile gelişerek büyüyen bugünkü konumuna ulaşan Milten Holding, girişimciliği ve güvenilirliği sayesinde Madencilik Sektörüne damgasını vurmuştur.

Madencilik sektöründe ilklerin uygulayıcısı olan Milten Holding yarım asrı aşkın bir süredir, madencilikten güvenli ve yatay mimariyle şekillenmiş yaşam alanlarına, çevre dostu ve ekonomik enerji sistemlerinden turizme kadar birçok alanda başarılı projelere imza atarak faaliyetlerine devam etmektedir. Milten Holding'in temel amacı ülkesinin insanlarına hizmet etmektir. Gelişen ve değişen şartlara uyum sağlayarak müşteri ve iş ortaklarının güvenini kazanan Holding, yurt içindeki gelişimleri yanı sıra yurtdışı ilişkilerinde de güvenilir bir kurum olarak tanınmaktadır.

Milten Holding, sadece madencilik sektöründe değil diğer faaliyet alanlarında da öne çıkmaktadır. İstihdama olumlu katkısı ve çalışma hayatındaki güvenirliğiyle topluma olumlu mesajlar vermektedir. Milten Holding çatısı altında, birbiriyle entegre durumda olan Madencilik Enerji Hammaddesi üretimi Turizm ve İnşaat sektörlerinde faaliyette bulındugu her alanda halkın katılımını esas alan sosyal sorumluluk projeleri ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Ülkesine olan sorumluluk bilinciyle hareket eden Milten Holding, Türkiye'nin ve halkımızın ekonomik ve sosyal hayatına katkısını göstermekten her zaman mutluluk duymaktadır.

CEMİL ÖKTEN
Yönetim Kurulu Başkanı